stowarzyszenie-ojcow-solidarni

Dalej->

Nazwa:mariusz
Strona:-
Czas:11.06.2014, o 09:15 (UTC)
Wiadomość:Widzę, że inicjatywa ma juz ponad 3 lata i niestety nic z niej nie wyszło...:(

Nazwa:Jacek
Strona:-
Czas:26.05.2011, o 10:13 (UTC)
Wiadomość:Przyznam pany śławkoi racje, tak moze postępować tylko desperatka, która nie potrafiła utrzymac własnego związku. i przykre to jest ze za błedy rodziców cierpia tylko dzieci. Przecież my damy sobie rade i szkoda ze dzieco jest narzędziem zemsty na facecie, tylko za co?
za to ze sama nie umiała związku utrzymac, pozdrawiam i więcej takioch stronek prosze.

Nazwa:Sławek
E-Mail:werecki1gmail.com
Strona:-
Czas:15.05.2011, o 06:20 (UTC)
Wiadomość:Po tym co napisała P. Edyta mogę wywnioskować że jest właśnie frustratką. Brakuje jeszcze w tej opinii tylko po każdym słowie K.... i był by właściwy obraz. Moja droga oni tu mówią o swoich ideałach, krzywdzeniiu dzieci i rodziny a Pani(w tekście wcześniej brakuje tej kultury)bardzo razi szowinizmem. Trzeba było nie brać złego chłopca przed ołtaż z wiarą ja go zmienie - to niestety norma aby potem nie przeklinać wszystkich facetów. Rozumiem że pani nie widzi pechowców wokół siebie, radzę się rozglądać zanim Pani trafi na cwaniaka oni dopiero potrafią nabroić. KULTURA PANI ŚWIADCZY O INTELIGENCJI.Pozdrawiam.

Nazwa:Edyta
Strona:-
Czas:21.02.2011, o 14:35 (UTC)
Wiadomość:Myślę, że jesteś jakimś chorym frustratem... Popraw błędy na stronie... Bo prezentujesz niski poziom inteligencji. Poza tym nie udawaj uciśnionego... Bo z tego rodzą się coraz większe konflikty i inni biedni pokrzywdzeni tatusiowie, co centralnie mają dziecko w dup**, udają biedactwa w Sądzie. To żałosne i bardzo denerwujące matki, które chcą dobrze dla swoich dzieci, a są zmuszane do tego, aby oddawać dziecko komuś komu ono zwisa...

9027 odwiedzający

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja